Periodonto ligų gydymas

Periodontitas yra liga, kuri pažeidžia ne tik dantenas, bet ir kitas dantį supančias struktūras: periodonto raištį, cementą, alveolės kaulą.Pirmieji periodontito simptomai – ryškiai raudonos dantenos, jos kraujuoja ne tik valantis dantis, bet ir valgant. Kiek vėliau atsiranda skausmas ir pūliavimas. Galiausiai dantys pradeda klibėti ir iškrenta.

Kai liga yra pažengusi, atliekame chirurgines procedūras. Jų metu pašaliname uždegiminius audinius ir po dantenomis susidariusius akmenis. Jei reikia, naudojame audinio regeneraciją skatinančias medžiagas. Periodontitas yra atsinaujinti linkusi liga, todėl pacientams primygtinai rekomenduojame kas 3-6 mėnesius apsilankyti pas specialistą.

Dar viena dažnai pasitaikanti periodonto liga – dantenų recesija, kuomet dantenos atsitraukia ir apnuogina danties šaknies paviršių. Pirmiausia svarbu, kad pacientas teisingai rūpintųsi burnos higiena, nes traumuojantis ir neteisingas dantų valymasis- viena dažniausių recesijų priežasčių.

Chirurginio gydymo metu atsidengusios šaknys yra uždengiamos perkeliant ar pastumiant sveikų dantenų lopus iš gretimų burnos ertmės sričių. Taip pat atliekame chirurginį lūpų, skruostų, liežuvio pasaitėlių atlaisvinimą.

Atliekame visas periodontologinio gydymo ir minkštųjų audinių plastikos procedūras. Daugiau informacijos apie gydymo būdus, galimybes ir atsakymus į rūpimus klausimus suteiksime konsultacijos metu.