Implantologija Implantacija

Ar tikrai galima implantuoti laimę?

Burnos sveikata yra neatsiejama žmogaus sveikatos dalis. Ar tikrai galima implantuoti laimę? Kartais mažas gabalėlis titano gali atgaivinti Jūsų šypseną ir sustiprinti pasitikėjimą savimi.

Dantų implantai yra dantų formą ir funkciją imituojančios konstrukcijos, tvirtinamos žandikaulyje buvusio danties vietoje. Dantų implantų paskirtis yra atlaikyti kramtymo jėgą ir suteikti puikų estetinį vaizdą.

Atlikęs radiogramą, odontologas ištiria pacientą ir įvertina, kokį gydymo metodą galima taikyti. Apžiūros metu aptariami įvairių dantų atkūrimo būdų pranašumai ir trūkumai. Pagal rentgeno nuotraukas ar tomografijos vaizdus odontologas nustato implanto ilgį ir skersmenį. Kad implantas prigytų, būtina turėti pakankamą kiekį kaulinių audinių. Kai kurių pacientų kaulinių audinių neužtenka, todėl juos tenka atstatyti. Jeigu danties trūksta ilgą laiką, žandikaulis gali po truputį sunykti. Tokiu atveju kaulą reikia atkurti.

Kol implantas tvirtai įauga į žandikaulį, praeina 2-6 mėnesiai. Šis laikotarpis priklauso nuo konkrečios situacijos. Maždaug po savaitės pašalinami siūlai. Pacientai turi nepamiršti, kad gijimo laikotarpiu labai svarbi kruopšti burnos higiena.

Reguliariai neprižiūrimas implantas, panašiai kaip natūrali šaknis, gali būti išstumtas į paviršių. Dėl prastos burnos higienos ir rūkymo implantas gali būti atmestas.